Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Екс-міністр молоді та спорту Румунії потрапила за ґрати на п'ять років

Екс-міністр молоді та спорту Румунії потрапила за ґрати на п'ять років

Категория: Новини / В світі

Екс-міністр молоді та спорту Румунії потрапила за ґрати на п'ять років

  • Екс-міністр молоді та спорту Румунії потрапила за ґрати на п'ять років

    Моніка Якоб Рідзі. Фото: gazetabt.ro

Колишній міністр молоді та спорту Румунії Моніка Якоб Рідзі засуджена до п'яти років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень.

Відповідний вердикт про це виніс Верховний суд Румунії, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Магістрати Верховного суду Румунії залишили в силі рішення суду першої інстанції, згідно з яким пані Моніка Якоб Рідзі засуджена до п'яти років тюремного ув'язнення за перевищення службових повноважень та неефективне витрачання публічних фінансів", зазначається у рішенні вищої судової інстанції.

Згідно з матеріалами слідства, під час проведення у 2009 році масових маніфестацій, приурочених до Дня молоді, екс-міністр молоді та спорту надала кільком приватним фірмам преференційне право на організацію та проведення заходів за рахунок державного бюджету.

По цій же справі проходять ще кілька колишніх високопоставлених чиновників міністерства молоді та спорту. Всі вони отримали різні терміни тюремного ув'язнення.

Нагадаємо, що кількома днями раніше також по корупційній справі була арештована екс-міністр регіонального розвитку і туризму Олена Удря.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.