Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Допомога Україні може досягти $7,2 мільярда: Яресько сказала, хто дасть ще

Допомога Україні може досягти $7,2 мільярда: Яресько сказала, хто дасть ще

Категория: Новини / Економіка

Допомога Україні може досягти $7,2 мільярда: Яресько сказала, хто дасть ще

  • Допомога Україні може досягти ,2 мільярда: Яресько сказала, хто дасть ще

Крім траншу від Міжнародного валютного фонду Україна, в серпні-вересні, може отримати $300 млн від Японії і перший транш від Світового банку. За півтора роки обсяг міжнародної допомоги може досягти $7,2 млрд.

Про це заявила міністр фінансів Наталія Яресько на колегії Мінфіну у понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми вже домовилися про кредитну підтримку обсягом 1 млрд доларів зі Світовим банком. Отримання першого траншу чекаємо в серпні. Макрофінансову підтримку в 300 млн доларів від Японії також чекаємо в серпні-вересні", - сказала Яресько.

За її словами, крім допомоги від МВФ, Україна домовилася про додаткової міжнародної підтримки в обсязі $7,2 млрд протягом наступних півтора року від офіційних і багатосторонніх партнерів.

Зокрема, Україна вже отримала $1 млрд у рамках угоди про надання кредитних гарантій США. "Ще 1 млрд доларів чекаємо до кінця цього року в разі прогресу з реформами", - зазначила міністр.

Крім того, Київ отримав 600 млн євро макрофінансової підтримки від ЄС з пакету загальним обсягом 1,8 млрд євро, 158 млн доларів від канадського експортного агентства, а також бюджетно-кредитну підтримку від Німеччини у розмірі 200 млрд євро в рамках спільного кредиту агентства KfW на відновлення сходу України.

Нагадаємо, Рада директорів МВФ може ухвалити рішення про надання Україні другого траншу в розмірі $1,7 млрд вже 31 липня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.