Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацбанк спростив доступ для міжнародних платіжних систем

Нацбанк спростив доступ для міжнародних платіжних систем

Категория: Новини / Економіка

Нацбанк спростив доступ для міжнародних платіжних систем

  • Нацбанк спростив доступ для міжнародних платіжних систем

Національний банк України зробив перший крок для входження міжнародних платіжних систем, зокрема PayPal, на ринок України.

Про це повідомляє прес-служба НБУ, коментуючи прийняття постанови № 480 "Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України № 481 "Про внесення змін у деякі нормативно-правові акти Національного банку України з питань здійснення операцій з електронними грошима".

Зокрема, в постанові № 480 визначені умови внесення в Реєстр платіжних систем, систем розрахунків, учасників цих систем та операторів послуг платіжної інфраструктури дані про міжнародні системи інтернет-розрахунків (зокрема, PayPal, ApplePay, GoogleWallet та ін), Що створює законодавчу базу для діяльності в Україні цих міжнародних систем.

У свою чергу постановою № 481 Національний банк створив правову основу для можливості здійснення розрахунків електронними грошима, зокрема, передбачена можливість здійснення розрахунків електронними грошима, випущеними за межами України, для їх використання у міжнародній системі інтернет-розрахунків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.