Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » МВФ очікує зростання в єврозоні. Прорахували і ризики, пов'язані з Україною

МВФ очікує зростання в єврозоні. Прорахували і ризики, пов'язані з Україною

Категория: Новини / Економіка

МВФ очікує зростання в єврозоні. Прорахували і ризики, пов'язані з Україною

  • МВФ очікує зростання в єврозоні. Прорахували і ризики, пов'язані з Україною

    Фото: Getty Images

Міжнародний валютний фонд прогнозує економічне зростання в зоні євро з 1,5% в нинішньому році до 1,7% у 2016 р.

Про це говориться в доповіді МВФ, оприлюдненому в понеділок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в США.

"Економічне відновлення зміцнюється, що обумовлено зростанням попиту на внутрішньому ринку і більш низькими цінами на нафту, кількісним пом'якшенням Європейського центробанку у відповідності з розширеною програмою покупки активів і ослабленням євро", - наголошується в документі.

При цьому прогнозується, що "відновлення, ймовірно, збережеться і в найближчій перспективі".

Так, очікується, що ВВП зони євро зросте з 1,5% в цьому році до 1,7% наступного". Загальний рівень інфляції, як прогнозується, залишиться близьким до нуля в 2015 році і зросте на 1,1% у 2016 р., що відображає ще більший розрив між фактичними і потенційними обсягами виробництва.

При цьому в МВФ зазначають, що "ризик для росту зараз є більш збалансованим, ніж в останні роки". Одним з головних чинників невизначеності для єврозони називається ситуація в Греції.

Крім того, в основному доповіді зазначаються ризики, пов'язані з ситуацією в Україні. Зокрема, зазначається, що нарощування конфлікту негативно відбивається на впевненості ведення бізнесу "на тлі хвилювань на глобальних фінансових, торгових і товарних ринках". Це також веде до більшої невизначеності інвесторів.

Щоб зменшити ці наслідки, пропонується, зокрема, впроваджувати структурну реформу і покращувати бізнес-клімат, а також просувати інтеграцію енергетичної платформи.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.