Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Двом нафтобазам Львівщини наказали зупинити роботу

Двом нафтобазам Львівщини наказали зупинити роботу

Категория: Новини / Економіка

Двом нафтобазам Львівщини наказали зупинити роботу

З-за грубих порушень вимог пожежної та техногенної безпеки дві нафтобази на Львівщині отримали припис про заборону експлуатації.

Про це повідомив в. о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Віктор Борисенко.

«Протягом 15-24 липня на території Львівської області обстежили всі об'єкти зберігання нафтопродуктів. У загальній складності перевірка проведена на 12 з 18 існуючих нафтобаз (6 нафтобаз не функціонують). Практично на всіх об'єктах виявлені недоліки, однак їх можна усунути. Дві нафтобази ТОВ «РТ «Капітал», в р. Львові, на вул. Зубрицького,7 та ПП «Бізнес Ойл», в смт Куликів, мають суттєві недоліки і вимагають призупинення виробничої діяльності», - уточнив Борисенко.

За його словами, на обох підприємствах практично відсутня охорона, немає доїзду пожежних машин до місць розвантаження нафтопродуктів, вся територія забруднена мазутом і нафтопродуктами, а також відсутні первинні засоби пожежогасіння.

«За грубі порушення вимог пожежної та техногенної безпеки на ПП «Бізнес Ойл» інспекцією техногенної безпеки ДСНС України видано припис про заборону експлуатації нафтобази. Додаткове обстеження нафтобази ТОВ «РТ «Капітал» заплановано на 5 серпня», - зазначив Борисенко.

У числі недоліків на всіх об'єктах - недостатність піноутворювача, відсутність стаціонарних установок автоматичного пінного пожежогасіння та охолодження резервуарів. Ні на одній з обстежених нафтобаз та ПАТ "Дрогобицький НПК-Галичина" не впроваджена система раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.