Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Нацбанк заборонив інвестувати в окупований Крим

Нацбанк заборонив інвестувати в окупований Крим

Категория: Новини / Економіка

Нацбанк заборонив інвестувати в окупований Крим

Національний банк України заборонив українцям інвестувати в об'єкти інвестиційної діяльності, розташовані на тимчасово окупованій території вільної економічної зони «Крим».

Про це йдеться в постанові НБУ №699 «ПРО застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим" від 3 листопада 2014 року», опублікованому на сайті регулятора.

"Інвестиції резидентів в об'єкти інвестиційної діяльності, які розташовані (зареєстровані) на території Криму, забороняються", - зазначається в постанові.

При цьому перекази або платежі з материкової території України на територію Криму або з території півострова на материкову територію України здійснюються в порядку, передбаченому нормативно - правовими актами Нацбанку для операцій з переказу коштів за межі України або в Україну.

Як повідомляв Укрінформ, НБУ прирівняв фізичних і юридичних осіб, які зареєстровані та постійно проживають на території вільної економічної зони "Крим", до нерезидентів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.