Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія готує "малі групи" до зимової війни

Росія готує "малі групи" до зимової війни

Категория: Новини / Політика

Росія готує "малі групи" до зимової війни

  • Росія готує

    Фото: Zn.ua.

Російсько-терористичні війська проводять підготовку до активних бойових дій в холодну пору року, з застосуванням тактики використання «малих груп».

Про це написав у Фейсбуці координатор групи "Інформаційне опір" Дмитро Тимчук.

"З цією метою до складу сформованих ударних угруповань вводяться підрозділи із складу військ спеціального призначення ЗС РФ, а також розгорнута широкомасштабна підготовка профільних фахівців зі складу формувань бойовиків (підготовка проводиться як на території РФ, так і безпосередньо в зоні бойових дій)", - написав Тимчук.

Створюються необхідні запаси матеріально-технічних засобів, бази і опорні пункти, ведеться цілеспрямована робота по централізації цього процесу.

Читайте також: На окупованих територіях Луганщини створюється нове підпілля

У зв'язку з цим відзначається присутність на території Донбасу низки відповідних «інструкторів» із спецслужб РФ, які займаються не тільки підготовкою бойовиків для ведення «війни малими групами», але і контролюють виконання поставлених завдань безпосередньо в зоні бойових дій.

Крім того, зафіксовано маневр силами і засобами російсько-терористичних військ уздовж лінії зіткнення» від н. п. Павлопіль і Чермалик до Тельманове. Мета цього маневру уточнюється. У той же час, як зазначив Тимчук, зосереджена в районі Тельманове та північніше тактична група противника явно посилюється - за рахунок перекидання бойовиків з інших ділянок фронту», так і доукомплектування за рахунок мобілізованих місцевих жителів і російських військовослужбовців (останні - із складу як мінімум двох мотострілкових бригад Південного військового округу Росії).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (1)
Аполинарий 25 листопада 2014 15:27
В Маскве ночью взарвут канализацию там говорят собралось 20 человек Маскву завтра будут эвакуировать в Сибирь или в Крымнаш
      1