Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Польща знайшла 200 «агентів» «Ісламської держави»

Польща знайшла 200 «агентів» «Ісламської держави»

Категория: Новини / В світі

Польща знайшла 200 «агентів» «Ісламської держави»

  • Польща знайшла 200 «агентів» «Ісламської держави»

Спецслужби Польщі підозрюють 200 чоловік, які живуть в Польщі або мають відношення до країни, у співпраці з "Ісламським державою"("ІГ"), що може нести терористичну загрозу для країни. Найбільшу групу підозрюваних складають чеченці.

Про це керівництво Агентства внутрішньої безпеки (ABW) Польщі поінформувало комісії Сейму з питань спецслужб, інформує tvn24.pl.

"Спецслужби ідентифікували 200 осіб, які мають зв'язок з Польщею і одночасно з войовничим ісламським фундаменталізмом. Найбільшу групу складають чеченці, які, наприклад, колись перебували у Польщі в центрах для біженців і продовжують підтримувати контакти в країні, хоча зараз перебувають на території Сирії або Іраку і воюють на боці "Ісламської держави", - інформує tvn24.pl.

В якості прикладу наводиться арешт кілька місяців тому в Польщі трьох чеченців, які створювали групу логістичного забезпечення "ІГ" та збирали гроші серед членів чеченської діаспори в Польщі.

Крім чеченців, загрозу для безпеки Польщі представляють також поляки, які прийняли іслам і зараз воюють на боці "ІГ" в Сирії і Іраку.

В той же час небезпечними для країни є також особи, які мають певні контакти в Польщі і періодично сюди приїжджають.

До ще однієї групи підозрюваних відносяться поляки, які знайомляться в Інтернеті з чоловіками з Близького Сходу, а ті, у свою чергу, намагаються вербувати жінок для виконання завдань в інтересах "ІГ".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.