Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У шведських водах знайшли загублену російську підводний човен

У шведських водах знайшли загублену російську підводний човен

Категория: Новини / В світі

У шведських водах знайшли загублену російську підводний човен

  • У шведських водах знайшли загублену російську підводний човен

Недалеко від узбережжя Швеції дайвери виявили підводний човен, імовірно російську, на що вказує напис на корпусі кирилицею.

Про це у вівторок повідомляє німецьке видання Focus.

«У східних берегів Швеції на дні виявлена чужа підводний човен... Напис на корпусі має знаки кирилицею», - йдеться в повідомленні.

За даними шведської пошукової команди Ocean X team, субмарина має близько 20 м в довжину і 3,5 м в ширину. Зовнішніх пошкоджень на ній немає, задраєні люки. «Тому ми побоюємося, що команда не могла врятуватися, коли їх машина лягла на дно», - сказав дайвер Штефан Хогеборн.

Експерти королівських ВС після аналізу відеоматеріалів пошукачів подтверждили, що підводний човен іноземна.

Західні ЗМІ нагадують, що влітку минулого року біля шведського узбережжя була помічена чужа підводний човен, "полювання" за якою не дала результатів. Тоді висловлювалися припущення, що вона російська.

ЗМІ РФ відразу ж після нинішньої знахідки дайверів заявили, що виявлена російська підводний човен «Сом», пропала ще під час Першої світової війни в результаті зіткнення зі шведським пароплавом. Ніхто з екіпажу субмарини, що складався з 2 офіцерів і 16 нижніх чинів, не вижив.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.