Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Вірмени відновили акцію протесту в Єревані

Вірмени відновили акцію протесту в Єревані

Категория: Новини / В світі

Вірмени відновили акцію протесту в Єревані

  • Вірмени відновили акцію протесту в Єревані

    Фото: azatutyun.am

Громадянська ініціатива «Вставай, Вірменія!» У понеділок, 27 липня, на головній площі Єревана - площі Республіки, провела акцію, метою яких було почати 72-годинну сидячу акцію протесту.

Як повідомляє Радіо Азатюн, поліція попередила кілька десятків учасників акції, що не допустить їх до центру площі.

"Один з лідерів ініціативи Давид Санасарян заявив, що кількість учасників акції протесту не перевищить 90 осіб, а, отже, відповідно до закону «Про свободу зібрань», повідомляти про таку акцію не потрібно. Він знову озвучив три основні вимоги, які протестуючі пред'являють влади: скасувати рішення про підвищення тарифів на електроенергію, переглянути діючий тариф у бік його зниження, покарати поліцейських, винних у застосуванні сили проти демонстрантів на світанку 23 червня на проспекті Баграмяна і площі Свободи в Єревані", - йдеться в повідомленні.

Також Санасарян заявив, що з 27 червня, коли влада оголосила, що в компанії «Електричні мережі Вірменії» буде проведений аудит, на час якого уряд візьме на себе тягар підвищення тарифів на електроенергію, а також обіцяли повідомити про джерела субсидування підвищення плати за електроенергію, пройшов вже місяць, але нічого конкретного поки не відомо.

Під час акції протесту її учасники закликали перехожих і водіїв приєднатися до них і сказати «ні» підвищенню тарифів на електроенергію.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.